O
Firmie
Firma "GRZYB" mieszkańcom Tęgoborzy i stałym klientom kojarzy się z wysoką jakością oraz wybornym smakiem pieczywa i wyrobów ciastkarskich. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży piekarniczej pozwoliło nam na wprowadzenie szerokiej gamy produktów oraz wdrożenie innowacyjnych technologii produkcji. By sprostać rosnącym wymaganiom klientów najlepsze tradycje łączymy z nowoczesnością stawiając sobie za cel zachowanie wysokiej jakości i oryginalności smaku naszych wyrobów. W tym celu korzystamy z dorobku kuchni lokalnej, ale też wdrażamy nowe receptury, wzornictwo, a także realizujemy specjalne, indywidualne zamówienia.
Nasze
Sklepy
Zobacz, gdzie
można kupić
nasze produkty
Nasza
historia

Początki istnienia i tradycja firmy "GRZYB" sięgają roku 1993. Wówczas Józef Grzyb założył w Tęgoborzy zakład piekarski i na stałe związał się z produkcją pieczywa.

Wykorzystując swoje umiejętności i doświadczenie w piekarnictwie w roku 2002 obok budynku piekarni państwo Grzyb wybudowali cukiernię, która jest prowadzona przez certyfikowanego mistrza cukierniczego Panią Lucynę, żonę Pana Józefa. W roku 2013 w ofercie pojawiły się również wysokiej jakości lody rzemieślnicze, które znane są klientom pod nazwą Fratelli. Od kilku Lat prowadzeniem firmy obok państwa Grzyb zajmują się również ich dzieci, dzięki czemu nasi klienci mają gwarancję, że najlepsze tradycje piekarnicze, receptury i pasja tworzenia wysokiej jakości wyrobów zostaną w całości przekazane kolejnym pokoleniom rodziny.

Znakomite bułki, chleb, ciastka i ciasta oraz inne wyroby zaczęli doceniać również mieszkańcy odległych rejonów województwa małopolskiego, dlatego wciąż otwieramy nowe sklepy firmowe, poszerzając w ten sposób grono wiernych klientów.

Zapraszamy
na przepyszne
lody Fratelli
Teraz w Nowym Sączu i Tęgoborzy